Почетна      Мапа на Сајтот      Контакт Инфо
 
 
Компјутери и компјутерски ситемиПреносни компјутериМониториПринтери и копир апаратиСкенериХардверски компонентиКомпјутерска галантерија
 
Fosbaby Baby Monitor HD 720P, Night Vision * Live HD Video (720P) * Easy "Plug & Pla ...
  ЦЕНА: 5.990,oo денари €
Foscam FN3004H 4CH Mini Network Video Recorder
✔ 4-ch 720P/960P HD IP Camera Access ...
  ЦЕНА: 4.490,оо денари €
Foscam Outdoor HD-IP Camera FI9804W-H.264
Features: Fixed 720p HD Video Quality Megapixel W ...
  ЦЕНА: 7.500,oo денари €
повеќе новитети   
 

Vegas Computers увезува финални производи од компаниите IBM, COMPAQ, HP, DELL. Vegas Computers освен што продава добра марка на компјутери, врши и надградба на вашиот компјутер, како и замена старо за ново ......

Тел. 02/ 25 35 792
vegas@mt.net.mk
Ул." Сава Михајлов 75


e-mail контакт:
vegas@vegas.com.mk

 
 
 
 
   
 


GAMING - Fujitsu Siemens
Amilo Pi 3560(NEW)

    * NVIDIA® GeForce® GT 240M (with 1 GB DDR3 RAM)
    * Intel® Core Duo processor T4300/ 2.1GHZ/ 1Mb l2 cache
    * 40.6 cm (16-inch) HD LED display (1366 x 768) ,16:9  and BrilliantView technology
    * NVIDIA® PhysX™ technology delivers real-time, hyper-realistic physical and environmental gaming effects
    * NVIDIA® Cuda™ technology for an extreme performance boost
    * 5.1 high-definition audio via S/PDIF and built-in stereo speakers
    * 320 hard disc capacity
    * 3GB DDR2 PC2 - 6400 memory
    * Integrated SATA SuperMulti-format DVD burner (with double layer support)
    * Integrated 1.3 Mpixel webcam and digital array microphone for video telephony
    * Integrated draft-n Wireless LAN (up to 300 Mbit/s), Gigabit Ethernet LAN (10/100/1000) and Bluetooth® 2.1
    * Interfaces: HDMI (digital video output),VGA,eSATA,USB 2.0,ExpressCard,S/PDIF,5-in-1 card reader
    * Special Features: silent mode function

Гаранција: 24 месеци
Цена: 02 / 2535-792

 
 
 
 
За превземање на дилерскиот ценовник на VEGAS компјутери задолжително е логирањето подолу:
 
Корисничко име:

Лозинка:
   
помош при најавување
како да се регистрирам?
 
 
Vegas Computers во соработка со MediaDotCom ви препорачува најповолен хостинг за Вашите интернет апликации.
 
STANDARD
500MB, Traffic: 10GB
Email: 500
ADVANCED
1000MB, Traffic: 25GB
Email: 1000
PROFESSIONAL
2000MB, Traffic: 50GB
Email: Unlimited
 
Vegas Computers ви ги препорачува MediaDotCom за изработка на професионални веб решенија и апликации по најповолни цени. За повеќе информации притиснете на овој линк.
 
VEGAS КОМПЈУТЕРИ - СИТЕ ПРАВА СЕ ЗАДРЖАНИ
Изработка - Октомври 2007